20181203154424560.jpg

 Yeni Nesil, Yüksek Teknoloji Termometreleriyle Tanışın...

Bebeğinizin ve Ailenizin Sağlığı İçin Güvenebileceğiniz Yeni Nesil Termometre

DT_060_img_002.png
unnamed.png
CircularImportantJohndory-small.gif

Bebeğiniz ve Ailenizin Sağlığı için Doğru ve Güvenilir Yüksek Teknoloji Termometreleri

Vücut sıcaklığını kulaktan, alından veya uzaktan almayı tercih ederseniz, Easytem ihtiyacınızı karşılayacaktır. Easytem termometreler kanıtlanmış doğruluk, hız ve rahatlık sağlar, böylece en genç aile üyelerinizin bile sıcaklığını alarak kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Kore'nin en çok satan kızılötesi termometre markası olan Easytem, ​​beklenmedik çocuk hastalıkları için elinizin altında olması için çok çeşitli harika seçenekler sunuyor.

Easytem termometreler hemşireler, doktorlar, hasta bakıcılar, anneler ve bebek bakıcıları için idealdir. Birçok termometre markası olsa da, tüm termometreler aynı kalitede üretilmezler. Birçok ucuz termometre ölçüm doğruluklarını garanti edemez.

 

Evde birinin sıcaklığını ölçerken birkaç derece fark, acil servise gitmek ile iyileşmek için evde kalmak arasındaki farkı ayırt edememeniz anlamına gelebilir. Easytem' in kızılötesi termometresi sadece güvenilir ölçüm yapmakla kalmaz, aynı zamanda her seferinde anında, rahat ve doğru okuma sağlar. Bu özellikle çocuklar için önemlidir. Çünkü anlık sıcaklık okuması için hareketsiz durmak zorunda kalmayacaktır. 

Özel ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi karşılamak için çeşitli kızılötesi termometreler sunuyoruz:

Easytem termometreler, kulaktan ve / veya alından veya modele bağlı olarak sadece bir saniyede uzaktan vücut sıcaklığı ölçer.

21fa2b0a-441d-41cf-be1d-e83e3935e09c - K